ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

 سرمايه گذاري خارجي توليد برق از زباله
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار

سرمايه گذاري خارجي توليد برق از زباله

سرمايه گذاركارخانه برق

هيئت عالي شركت گلوبال گرين انرژي، سرمايه گذار كارخانه توليد برق از پسماند در تاريخ 15 و16 مهر در شهر زنجان حضور بهم رساندند. ايشان با تشكيل جلساتي با مسئولين شهري واستاني بر تداوم مناسبات تاكيد داشتند.

مدیرعامل شرکت گلوبال انرژی با بيان اينكه مهمترين هدف ما سودآوري است، گفت: خيلي مهم­­تر از سودبالا ارتباط خوب با جامعه است.

دین پِرادویچ در جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري شهرداري زنجان اظهار داشت: شرکت گرین گلوبال انرژی در کشورانگلستان فعالیت می‌کند و بخش اصلی آن در لندن مستقر است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت با آزمایش مداوم تجهیزات در حال ارتقای بازدهی است، بیان کرد: با استفاده ازمبدل‌ها مشکل آلودگی هوا برای فعالیت این کارخانه برطرف شده است و به طور شبانه‌روزی در هفت روز هفته قابلیت فعالیت دارد.

پرادویچ با اشاره به اینکه در این کارخانه از اکسیژن استفاده نمی‌شود، تصریح کرد: هیچ ماده‌ای در این کارخانه نمی‌سوزد و گاز دی اکسید کربن نیز تولید نمی‎شود. وی به ارتقای کیفیت گاز برای تولیدالکتریسیته تأکید کرد و افزود: باید بخش‌هایی از کارخانه برای خنک کردن و جداسازی گازها تفکیک شوند. ايشان تصريح كردند: استخدام نیروهای بومی در زنجان را یکی ازاولویت‌های شرکت برشمرد و گفت: 60 نفر در این کارخانه مشغول به کار می‌شوند و می‌توانیم این فعالیت را در پنج مکان دیگر ایجاد کنیم.

وی با اشاره به سه روش برای ایجاد محیطی پاک‌تر در جامعه ابراز کرد: باید قیمت پروژه را با حفظ بازدهی و کیفیت بالا، پایین بیاوریم، میزان ضایعات برای تولید بیشتر شود و راه حلی برای افزایش قیمت الکتریسیته بیابیم.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان در جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري شهرداري زنجان كه با حضور سرمايه گذار پروژه احداث كارخانه توليد برق از پسماندهاي شهر زنجان برگزار شد، اظهار داشت:شهر زنجان براي سرمايه گذاري از ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار است ايشان همچنين اضافه نمودند از سرمايه گذاري در تمام زمينه‌ها از جمله گردشگري، صنعتي و كشاورزي استقبال مي‌كنيم.

سجاد خدايي منتخب مردم در شوراي شهر زنجان اظهار داشت: سرمايه گذار پروژه احداث كارخانه توليد برق ز پسماندهاي شهر زنجان از تهديدات زيست محيطي فرصت طلايي توليد انرژي مي‌سازد. وي با بيان اينكه مجموعه مديريت شهري با تعامل كامل و با يك عزم جدي كه مهمترين عامل موفقيت است در كنار سرمايه گذار خواهد بود.

مسيح‌الله معصومي شهردارمنتخب زنجان گفت: مطمئن هستم فعاليت شركت سرمايه گذار احداث كارخانه توليد برق ازپسماند شهر زنجان با حفظ محيط زيست سبب گسترش توليد انرژي‌هاي پايدار و تجديد پذيرخواهدشد، ايشان تصريح كردند: زنجان شهري منحصر به فرد و با شرايط عالي است و موقعيت خاص جغرافيايي اين شهر را به يك مركز مناسب براي سرمايه گذاري تبديل كرده است.

مطلب قبلی برگزاري مراسمي به مناسبت بازگشايي مدارس در هفته اول مهر
مطلب بعدی هاشم نجفی به عنوان سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند زنجان منصوب گردید.
Print
194 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان